BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Aktualitet

I zhdukur prej muajsh, Zogu Tiranës zbulon si e ka transformuar 'arresti në shtëpi' (FOTO)

I zhdukur prej muajsh, Zogu Tiranës zbulon si e ka transformuar

Në muajin maj prezantuesi i shumë komentuar, Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës", u lirua nga Burgu 313, ku qëndroi për gati 5 muaj dhe Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tiranë ndryshoi masën e sigurisë nga Arrest ne Burg në Arrest në Shtëpi.

Prej disa muajsh Hermes ndodhet në arrest shtëpie dhe ishte zhdukur nga rrjetet sociale. Megjithatë sot ai është rikthyer duke postuar foton e parë pas kaq shumë kohësh.

Hermes shfaqet me një pamje ndryshe, me mjekër dhe i transformuar nga "arresti në shtëpi", pasi nuk ka mundur të shkojë tek berberi.

"Ne 'arrest shtepie', jena bo icik me shku te berberi po s'dalim dot ca me bo", shkruan Hermesi krah fotos.

I zhdukur prej muajsh, Zogu Tiranës zbulon si e ka transformuar