BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x
BREAKING NEWS

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin Monika Kryemadhin, sulmon Inceneratorët me faktet publike të Jorida Tabakut

Paditë në SPAK dhe aferat me të vëllanë xhindosin
x
BREAKING NEWS

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek dorëheqja për Shkëlzen Berishën, del videoja e Ilir Metës dhe Sali Berishës që po qarkullon me shpejtësi

Vjedhja e floririt në Krrabë, blloku 700 mijë euro, deri tek
x

Aktualitet

“Ia bëri bam”/ Fqinja e Çalamanit tregon se çfarë ndodhi sot në banesën e tij

“Ia bëri bam”/ Fqinja e Çalamanit tregon se

Ditën e sotme u bë me dije se banesa e Klodian Çalamanit u përfshi nga flakët. Kujtojmë se Çalamani është autori i vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiut. Sipas fqinjës së Çalamanit banesa e 38-vjeçarit u përfshi nga flakët në mesnatë, ndërsa sipas saj u dëgjua një zhurmë që dyshohet se ka ardhur si pasojë e një shkëndije elektrike.

Deklarata e saj për mediat

Pyetja e gazetares: E patë zjarrin kur ra tek banesa?

Fqinja: Jo, jo. Ne ishim në gjumë nuk e pamë ka rënë natën zjarri. Ka rënë nga korrenti zjarri natën, bëri baam tek shtylla.

Çalamani jetonte i vetëm në banesën që sot është përfshirë nga flakët, ndërkohë që aty u vra dhe vogëlushi Mateo, i cili më pas u gropos në oborr.