BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

Idajet Beqiri paralajmëron ‘tërmet’ pas urdhrit të Joe Biden, tregon kush është në ‘shënjestër’ përveç politikanëve: Janë përfshirë në krimet e Metës dhe Berishës!

Idajet Beqiri paralajmëron ‘tërmet’ pas urdhrit të

Avokat Idajet Beqiri ka komentuar urdhrin e presidentit Joe Biden, për të vendosur sanksione ndaj çdo personi që minon demokracinë dhe është rrezik për rajonin. Beqiri u shpreh se në fokus janë edhe disa pronarë mediash. Pas politikanëve theksoi Beqiri, do të jenë emra të njohur të medias që do t’i dëgjojmë shumë shpejt për përfshirjen dhe bashkëpunimin në krimet e politikanëve.

“Berisha dhe Meta përfaqësojnë bandën, por banda do edhe anëtarë të tjerë, nuk mund të bëhet vetëm. Duan bashkëpunëtorë e ndihmesa. Në këtë kuadër ka ish-ministra, ish-kryeministra por edhe ministra aktualë, por edhe drejtues të tjerë të institucioneve që do t’i dalin emrat shumë shpejt. Ndihmësit kryesore të Berishës dhe Metës, ka qenë disa analistë.

Disa pronarë të medias e kanë terrorizuar këtë vend. I kanë krijuar këtij populli stresin më të madh, duke çuar deri në vetëvrasje, nga mënyra se si i kanë mbrojtur, apo kanë justifikuar krimet e tyre. Punë ditësh do të dëgjojmë emra mediash, të përfshirë në krimet e Metës dhe Berishës”, u shpreh Beqiri në Dritare.

Më të lexuarat