BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Aktualitet

Përleshja e tifozëve në kryeqytet dhe incidentet e rënda me policinë, reagon menjëherë ambasada holandeze

Përleshja e tifozëve në kryeqytet dhe incidentet e rënda me

Dita e djeshme, dhe kryesisht orët e mbrëmjes, kanë qenë mjaft të tensionuara në kryeqytet, pasi tifozë holandeze dhe italianë kanë shkaktuar incidente dhe përplasje me policinë.

Në mesin e tifozëve ka pasur disa shoqërime në polici, si dhe disa persona kanë përfunduar në spital për të marrë ndihmë mjekësore pasi janë lënduar lehtë.

Në një reagim për BW, ambasada holandeze në Tiranë ka konfirmuar se 12 qytetarë nga Holanda janë ndaluar nga policia dhe ndodhen në komisariat.

Sakaq, 5 tifozë të tjerë janë lënduar letë dhe kanë marrë ndihmë mjekësorë e më pas kanë lënë spitalin.