BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Aktualitet

Infektohen me koronavirus disa punonjës të Shërbimit Epidemiologjik

Infektohen me koronavirus disa punonjës të Shërbimit

Disa punonjës kanë rezultuar pozitivë në Shërbimin Epidemiologjik, pjesë e Drejtorisë së Shëndetit Publik Durrës.

Përveç një laboranteje që doli pozitive disa ditë më parë, me koronavirus kanë rezultuar edhe dy nga punonjëset që marrin tamponët në terren.

Po kështu, në mesin e të infektuarve përfshihet edhe drejtuesi i mjetit të shërbimit epidemiologjik, që dërgon punonjësit për gjurmim në terren.