BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

Infektohet avokati i njohur me koronavirus, tregon çfarë i ka ndodhur mbrëmë: Një natë e lodhshme prej temperaturës, pastaj lexoj një tufë mallkimesh dhe vreri të kryqëzuar...

Infektohet avokati i njohur me koronavirus, tregon çfarë i ka

Ditën e djeshme avokati i njohur Altin Goxhaj, ka njoftuar se është infektuar me Covid-19. Avokati thotë se ka kaluar një natë të vështirë me temperaturë dhe se sot u zgjua duke lexuar mallkimet e qytetarëve të cilët i kujtonin kohën kur propagandonte në rrugët e Tiranës se maska mbrojtëse nuk duhet mbajtur apo edhe se pandemia nuk ekziston.

“Mirmjes.

Një natë e lodhshme prej temperaturës, pastaj lexoj një tufë mallkimesh dhe vreri të kryqëzuar nga freshistë dhe luldhimsa..

Vreri i tyre ndaj meje më kujton letërsinë e realizmit socialist për urrejtjen ndaj “armikut të kllasës”

Një mender i ndarë në 2 pjesë janë që po bëjnë prova gjenerale për bashkëqeverisje“, thotë Goxhaj i cili deri më tani fatmirësisht nuk ka shfaqur pasoja të tjera përpos atyre që kishte.

Infektohet avokati i njohur me koronavirus, tregon çfarë i ka