BREAKING NEWS

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona

Tronditet futbolli, ndërron jetë legjenda Diego Armando Maradona
x

Aktualitet

Infektohet me COVID-19 mjeku i njohur neurolog, shtrohet tek Infektivi, ja si është gjendja e tij

Infektohet me COVID-19 mjeku i njohur neurolog, shtrohet tek Infektivi, ja si

Mjek neurolog në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Drini Dobi është infektuar me COVID.

Pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar ai është shtruar në spitalin Infektiv, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Përpara se ai vetë të prekej nga COVID bënte apele  kundrejt qytetarëve që të respektojnë masat anti-COVID.