Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish-i dashuri mbeti i vrarë në derën e shtëpisë së saj, zbulohen kush ishin dy burrat e tjerë në banesën e Marsida Qatajt (EMRAT)

Postuar: 10/10/2019 - 11:49

Në momentin që ish-i dashuri Dritan Haxholli ka shkuar i armatosur në shtëpinë e Marsida Qatajt, e reja nuk ka qenë vetëm me policin Toçi. Së bashku me të kanë qenë edhe dy persona të tjera.

Mësohet se në banesë ishte edhe komshiu dhe shok i Marsida Qataj. Ndërkohë janë zbardhur edhe emrat e tyre, Xhuljo Biturku dhe Ermir Çela.  Xhuljo është fqinj i Marsidës ndërsa Ermiri shok i saj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 23:59

Analisti i njohur Ben Andoni shpreh bindjen se Lëvizja Vetëvendosje do të jetë pjesë e zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri dhe mund të konkurrojë realisht tri formacionet politike (PS, PS dhe LSI) në Shqipëri, për aq

Postuar: 21/10/2019 - 23:31

Është publikuar herë të parë fotot të 6-vjeçarit shqiptar Alvin Berisha, i cili ndodhet në kampet

Postuar: 21/10/2019 - 23:07

Aktori Laert Vasili ka sulmuar ashpër presidentin Macron.

Postuar: 21/10/2019 - 22:54

Zv.ministrja e brendshme Romina Kuka e ftuar në emisionin 'Open' tha se të bllokuarit në

Postuar: 21/10/2019 - 22:44

Një audio e dërguar nga Klotilda Zani e cila është në kampin Al-Hol shprehet se duhet shumë para

Postuar: 21/10/2019 - 21:59

Historia e një djali nga Shqipëria i cili ndodhet në kampet e familjarëve të ish luftëtarëve të I

Postuar: 21/10/2019 - 21:58

Teksa është transmetuar videoja e “Le Iene” në emisionin “Open” ku tregoh