BREAKING NEWS

Udhëtoi drejt Dubait, kryeministri Rama jep lajmin fantastik për gjithë shqiptarët: Sot firmosëm marrëveshjen për...(VIDEO)

Udhëtoi drejt Dubait, kryeministri Rama jep lajmin fantastik për
x

Aktualitet

Ish-i dashuri mbeti i vrarë në derën e shtëpisë së saj, zbulohen kush ishin dy burrat e tjerë në banesën e Marsida Qatajt (EMRAT)

Ish-i dashuri mbeti i vrarë në derën e shtëpisë së

Në momentin që ish-i dashuri Dritan Haxholli ka shkuar i armatosur në shtëpinë e Marsida Qatajt, e reja nuk ka qenë vetëm me policin Toçi. Së bashku me të kanë qenë edhe dy persona të tjera.

Mësohet se në banesë ishte edhe komshiu dhe shok i Marsida Qataj. Ndërkohë janë zbardhur edhe emrat e tyre, Xhuljo Biturku dhe Ermir Çela.  Xhuljo është fqinj i Marsidës ndërsa Ermiri shok i saj.

Më të lexuarat