BREAKING NEWS

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga avioni dhe zbulon lëvizjen e tij të radhës

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga
x

Aktualitet

Ish-ministri në zi! Jep lajmin e hidhur të humbjes së njeriut të tij të shtrenjtë

Ish-ministri në zi! Jep lajmin e hidhur të humbjes së njeriut

Bëhet me dije se ditën e djeshme është ndarë nga jeta në moshën 94-vjeçare babai i ish-ministrit të Bujqësisë, Edmond Panaritin.

Ka qenë vetë Panariti që ka vendosur në ‘Facebook’, foton simbolike që tregon se ndodhet në zi duke konfirmuar kështu lajmin e hidhur.

Kujtojmë që ish-ministri ka pasur një raport shumë të ngushtë me të atin, duke publikuar herë pas here momente të ndryshme mes tyre në rrjetet sociale.