BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Aktualitet

Ish-truproja e Sali Berishës tregon detajet rrëqethëse, flet për vrasjet që tronditën Tropojën: E ekzekutuan në mes të qytetit

Ish-truproja e Sali Berishës tregon detajet rrëqethëse, flet

Ish-truproja e Sali Berishës ka dhënë detaje për 22 vrasjet që kanë ndodhur në Tropojë dhe që kanë mbetur pa autor.

Sali Lushaj është shprehur se në Tropojë vriteshin vetëm vrasësit politikë, ku tha se mes tyre edhe gra. ”Është vra Mehreme Matoshi. E marrin në qytet dhe pas dy kilometrash e vrasin. Po ashtu në mes të qytetit është vrarë një mësues nga Kosova”, tha ndër të tjera Lushaj në emisionin Aktualitet.

Më të lexuarat