BREAKING NEWS

Ilir Alimehmeti: Mijëra vdekje të shënuara me COVID do të hiqen në këtë shtet se janë numëruar gabim

Ilir Alimehmeti: Mijëra vdekje të shënuara me COVID do të
x

Aktualitet

Ish-volejbolliste e Vllaznisë, ja kush është 57-vjeçarja nga Shkodra që humbi sot betejën me koronavirusin (EMRI+FOTO)

Ish-volejbolliste e Vllaznisë, ja kush është 57-vjeçarja

Në përditësimin e sotëm Ministria e Shëndetësisë raportoi se në 24 orët e fundit, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen 4 qytetarë, dy prej tyre 57-vjeçare, një nga Shkodra dhe një Dibra, si dhe një pacient 75-vjeçar nga Durrësi dhe një paciente 81-vjeçare nga Tirana.

Mësohet se 57-vjeçarja nga Shkodra e cila ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19 është Gonxhe Rexhepi.

Rexhepi mësohet se ishte ish-volejbolliste e Vllaznisë. Ndërsa koleget e saj i kanë shprehur ngushëllimet përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ish-volejbolliste e Vllaznisë, ja kush është 57-vjeçarja

Ish-volejbolliste e Vllaznisë, ja kush është 57-vjeçarja

Ish-volejbolliste e Vllaznisë, ja kush është 57-vjeçarja