BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Aktualitet

Ishin kthyer në tmerrin e durrsakëve, kapen dy të rinjtë teksa po tentonin të kryenin vjedhjen e radhës

Ishin kthyer në tmerrin e durrsakëve, kapen dy të rinjtë

Dy të rinj kanë rënë në pranga në Durrës dhe një tjetër është shpallur në kërkim për vjedhjen e disa banesave. Në pranga kanë ranë të rinjtë me iniciale E.XH. 16 vjeç dhe J.P. 18 vjeç, banues në Shën Vlash, ndërsa në kërkim është shpallur 17-vjeçari me iniciale A.A., banues në Durrës. Ata u kapën mbrëmjen e djeshme teksa po tentonin të kryenin një vjedhje.

Gjithashtu ata akuzohen edhe për vjedhjet e 6 banesave dhe lokaleve të tjera.