BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x
BREAKING NEWS

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka ndërtuar një firmë ruse, ja dëmi që kanë shkaktuar hakerat në sistem

Gazetarja trondit me deklaratën: Sistemet e Policisë i ka
x
BREAKING NEWS

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas deklaratën e fortë: Ngjarje kriminale të rastësishme i kanë ‘zbardhur fytyrën policisë’

Dëshmia e dy vëllezërve Beqiraj/ Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala flet me emra: Kush është personazhi i njohur i botës së krimit që mori gjobën 500 mijë euroshe

“Në Shqipëri i ka mbetur vetëm...”, Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

“Vrasësit me pagesë një problem i rrezikshëm”, Artan Hoxha zbulon ‘financuesin’ kryesor të këtyre krimeve të rënda

“Vrasësit me pagesë një problem i rrezikshëm”,
x

Aktualitet

“Ishin të dehur”/ Personazhi i njohur i rrjeteve sociale rrihet nga të rinjtë në Tiranë, policia jep detajet: Si ndodhi ngjarja

“Ishin të dehur”/ Personazhi i njohur i rrjeteve sociale rrihet

Policia e Tiranës ka zbardhur detaje për një video të publikuar në disa portale, ku shihet një person që dhunohet nga dy burra të tjerë në orët e mbrëmjes në kryeqytet.

Në videon e bërë virale shfaqet një personazh i rrjeteve sociale me pseudonimin “Kebe”, i cili numëron disa mijë ndjekës në “Tik-Tok” apo “Instagram” dhe në videot që poston shihet teksa ofendon personazhe të ngjashëm me të.

Ai shihet teksa goditet disa herë me grushte e shkelma, ndërsa Blutë e kryeqytetit kanë sqaruar se gjithçka ka ndodhur pas një sherri për motive të dobëta dhe të tre personat e proceduar për ngjarjen kanë qenë në gjendje të dehur.

Njoftimi i policisë:

Në lidhje me një video të postuar në portale, në të cilën shfaqen disa persona që konfliktohen fizikisht me njëri-tjetrin, ju informojmë se:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Farkë kanë referuar materialet në Prokurori dhe ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit:

– D. D., 28 vjeç, E. H., 35 vjeç, dhe K. Xh., 35 vjeç, të tre banues në Tiranë, për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”.

Këta shtetas, pas një konflikti për motive të dobëta, duke qenë në gjendje të dehur, kanë goditur njëri-tjetrin me grushte.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në konflikt.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.