BREAKING NEWS

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e papritur

Ç'do të ndodhë pas pak? Yuri Kim bën lëvizjen e
x

Aktualitet

ISHP nxjerr të dhënat dhe i jep paralajmërimin e fortë qytetarëve: Rrezikojnë shumë të preken nga COVID-19 personat që vuajnë nga sëmundjet e ... (Këshillat që duhet të ndiqni)

ISHP nxjerr të dhënat dhe i jep paralajmërimin e fortë

Instituti i Shëndetit publik nënvizon edhe një herë kujdesin që duhet të kenë sidomos disa kategori të caktuara pasi janë më të rrezikuar se të tjerët nga COVID-19.

Më të rrezikuarit sipas ISHP janë personat me moshë mbi 65 vjec, me sëmundje të zemrës, sëmundje kronike të mushkërive, astmë e diabet, personat që kanë sistem imunitar të dobët dhe janë në trajtim për kancer.

Më të lexuarat