BREAKING NEWS

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se shkolla

Ish kryeprokurorja ngre alarmin: Kemi më shumë shtëpi bari se
x
BREAKING NEWS

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...", Karamuço zbulon metodat e reja që po përdorin trafikantët

"Plastifikohet, lyhet me graso dhe vendosen letra karboni...",
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri Kim-Damian Gjiknurit? Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat

Çfarë i kërkoi në tavolinë ambasadorja Yuri
x
BREAKING NEWS

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë dhe zbardh prapaskenat: Konfrontimi me amerikanët në hotel

A po i çon Rama "miqtë" në burg? Kreshnik Spahiu plas
x
BREAKING NEWS

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare Penale

Urdhër arresti për Putinin, reagon Gjykata Ndërkombëtare
x
BREAKING NEWS

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh detaje nga dosja, si u zbulua lidhja e kryebashkiakut të Bulqizës me biznesmenin që i dha tenderin

Nën përgjim prej 3 vitesh nga policia dhe SPAK, Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të PS-së: Ju rrëfej takimet në tunel

Gazetari tregon pse ju vendosën prangat kryebashkiakut të
x
BREAKING NEWS

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe rrëfen kërcënimin e Vuçiç

Takimi Kosovë-Serbi në Ohër/ Kurti tregon prapaskenat dhe
x

Aktualitet

“Ishte i pambrojtur”/ Ish-truproja e Nanos zbulon ku gabuan njerëzit e Berishës

“Ishte i pambrojtur”/ Ish-truproja e Nanos zbulon ku gabuan

Tori Agolli, ish-truproja e Fatos Nanos thotë se mbrojtja e kreut të PD Sali Berisha kur u sulmua nuk ishte në nivelin e duhur.

Në një intervistë televizive, ai u shpreh se në të tilla protesta si ajo e një dite më parë duheshin minimalisht 4 truproja që të ruanin Berishën dhe jo dy.

“I njoh personalisht të dy, janë djem shumë të përgatitur, por në rastin e djeshëm, duke mos i rënduar  pozitën askujt, dihet që kur ka mitingje të këtij niveli mund të ketë të papritura. Nuk kanë ndenjur në pozicionin që duhet të rrinë, duhen 4 persona që të rrinë në formë rombi, 1 metër larg. Duket si një pakujdesi, duhet të ishin një hap para jo paralel me Berishën, edhe ata dy që gjendeshin me të”, tha Agolli.