BREAKING NEWS

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i fortë i SHBA-së, ja çfarë pritet të ndodhë në vijim

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i
x

Aktualitet

Ishte në ecje, shpërthen në flakë makina në Tiranë

Ishte në ecje, shpërthen në flakë makina në Tiranë

Pasditen e sotme një mjet ka marrë flakë në ecje në kryeqytet, por që fatmirësisht shoferi ka shpëtuar mrekullisht pasi ka konstatuar flakët në makinë, ndërsa ka vetëm dëme materiale.

Ngjarja është njoftuar nga blutë e kryeqytetit, ndërsa ka ndodhur në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një defekti teknik në pjesën e motorit të mjetit.

“Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.