BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Aktualitet

“Ishte në majë të gardhit dhe u hodh pupthi”, Fevziu tregon tmerrin që përjetoi kur po kthehej nga Kosova në rrugën e Milotit

“Ishte në majë të gardhit dhe u hodh pupthi”, Fevziu

Gazetari Blendi Fevziu ka treguar një histori personale teksa në emision po flitet për sigurinë rrugore dhe aksidentet në rrugë, moderatori u shpreh se këmbësorët janë një problem i madh.

Fevziu më tej vijoi duket treguar historinë që i kishte ndodhur teksa po kthehej nga Kosova dhe shtoi se në rrugën e Milotit i ishte shfaqur një këmbësor që rrinte mbi gardh në tentativë për të kaluar në anën tjetër të rrugës.

“Para 4 ditësh isha duke ecur dhe u tmerrova. M’u shfaq njëri në rrugën e Milotit, po kthehesha nga Kosova. M’u shfaq, m’u duk si monument.Ishte në majë të gardhit aty dhe sa kalova unë, u hodh pupthi. Nuk është më faji i shoferit”, tha gazetari Blendi Fevziu.