BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

“Ishte një ngarkesë që duhej për Krishtlindje”, drogë në garazh me vlerë 900 mijë euro, arrestohet shqiptari në Itali

“Ishte një ngarkesë që duhej për Krishtlindje”,

Një shqiptar është kapur me një sasi prej 72 kilogramë lëndë narkotike marijuanë. Ai është arrestuar nga policia italiane në Torino të Italisë. Garazhi ku mbahej marijuana është në pronësi të një shqiptari 32-vjeçar, identiteti i të cilit nuk publikohet.

Mediat fqinje shkruajnë se nëse marijuana do të dilte në treg me shumicë, do të fitoheshin rreth 900 mijë euro, ndërsa me pakicë rreth 1 milion euro.

“Ishte një ngarkesë që duhej për Krishtlindje. Unë thjesht duhej ta mbaja atë për të tjerët”, tha shqiptari kur u pyet nga autoritetet.