BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Aktualitet

Ishte shpallur në kërkim prej një viti/ Policia shoqëron dy djemtë e xhaxhait të deputetit socialist (Emrat)

Ishte shpallur në kërkim prej një viti/ Policia shoqëron dy

Policia e Lezhës ka shoqëruar mbrëmjen e sotme Gjergj dhe Ervin Ndreca, djemtë e xhaxhait të deputetit socialist Eduart Ndreca.

Në momentin e ndalimit dy kushërinjtë e deputetit ishin duke lëvizur me një Range Rover.

Ata u ndaluan pasi Gjergj Ndreca ishte në kërkim që prej 15 korrikut të vitit të kaluar për kultivim të lëndëve narkotike.

Në momentin e shoqërimit ata kanë debatuar dhe kundërshtuar shoqërimin në polici.

Ishte shpallur në kërkim prej një viti/ Policia shoqëron dy