Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Itali/ Aksidentohen dy shqiptare në Itali, njëra humb foshnjën 7 muajshe

Postuar: 09/08/2017 - 19:17

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e diel në Itali. Në aksident u pwrfshinw dy shtetase shqiptare.Sipas mediave italiane, aksidenti ka ndodhur në Komo të Italisë, ndërsa në një automjet tip ‘Volkswagen’ udhëtonin dy shqiptare të moshave 35 dhe 27 vjeçe.

Njëra prej tyre ishte edhe 7 muaj shtatzënë, mirëpo nga aksidenti ka humbur tragjikisht fëmijën.

Ajo ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Ende nuk dihet mirë shkaku i aksidentit. Mjeti thuhet se ka dalë nga rruga nga shpejtësia e madhe.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 23:40

 Dita e nesërme pritet të jetë me diell, por gjatë pasdites paraqiten kthjellime dhe vranësira kalimtare në kryeqytet.

Postuar: 24/05/2019 - 22:46

Nuk është rastësi që emri i koduar i një operacioni policor të zhvilluar nga policia italiane në

Postuar: 24/05/2019 - 22:21

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për kërcënimin e pretenduar nga oficeri i policisë E

Postuar: 24/05/2019 - 21:58

Gazetari Sokol Balla thotë se prej 30 vitesh, të njëjtat grupime politike duan që vendi të digjet

Postuar: 24/05/2019 - 20:43

Planet për zgjerimin e autostradës Tiranë-Durrës pritet të rrafshojnë pas palmave, edhe pishat e

Postuar: 24/05/2019 - 20:15

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar deklaratën e fortë që dha sot Presidenti Ilir Meta

Postuar: 24/05/2019 - 20:07

Seanca e parë për procesin e rigjykimit të Izet Haxhisë do të mbahet me datë 18 Qershor.