BREAKING NEWS

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, Ministria zbulon shifrat e 24 orëve të fundit

Përditësimi zyrtar/ Rritet sërish numri i të prekurve me
x

Aktualitet

Iu ka përfunduar afati i kontrollit teknik apo siguracioni i makinës tuaj? Drejtoria e Policisë Rrugore nxjerr vendimin e fundit, policia të penalizon rëndë nëse nuk ke... (Zbardhet dokumenti dhe njoftimi i rëndësishëm)

Iu ka përfunduar afati i kontrollit teknik apo siguracioni i makinës

Drejtoria e Policisë Rrugore ka nxjerrë sëfundmi një vendim në lidhje me qarkullimin e mjeteve që i ka përfunduar afati i kontrollit teknik.

Përmes urdhrit, do të lejohet të lëvizë çdo mjet që ka autorizim edhe nëse i ka skaduar afati i kontrollit teknik, megjithatë nuk do të tolerohet askush pa siguracion.

Rrjedhimisht, çdokush që ka një siguracion të skaduar duhet ta rinovojë atë, ndërsa deri në përfundimin e krizës së koronavirusit policia nuk do të nxjerrë probleme për kontrollin teknik.

Iu ka përfunduar afati i kontrollit teknik apo siguracioni i makinës

Më të lexuarat