Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Iu shemb studioja teksa po intervistonte Lulzim Bashën, Çim Peka sqaron incidentin dhe jep lajmin e papritur për kryeministrin Rama: Ra mbi kamerat dhe ...

Postuar: 23/08/2019 - 15:30

Një incident i pazakontë ndodhi mbrëmë në studion e Çim Pekës, teksa po intervistonte kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Gjatë kohës që po fliste Basha, në një moment është rrëzuar dollapi i studios dhe gjithçka u transmetua edhe në kamera.

Pas incidentit, moderatori Peka ka sqaruar se shkak është bërë një gjendje lipotime (të fikët) i kameramanit që po filmonte në ato momente kryedemokratin Basha.

“Incidenti”!!! Igli, “operatori” i Bashes ne emision kaloi nje gjendje lipotimie ku per pasoje u rrezua dhe ra mbi kamera e ekranet e skenografrise. Tani eshte shume mire dhe gati per intervistën e radhës me Edi Ramen ne studion e “SYRI Tv”, shkruan Çim Peka, teksa njofton edhe një tjetër lajm, se pas Bashës, intervistën e radhës do ta realizojë me kryeministrin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2019 - 00:27

Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë. Raportohet 5 ballë tërmeti i fundit me epiqendër Durrësin.

Postuar: 21/09/2019 - 23:50

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatës në Nikël të Fushë Krujës.

Postuar: 21/09/2019 - 23:41

Dy persona janë plagosur me armë zjarri pak para mesnatët në Nikël të Fushë Krujës.

Postuar: 21/09/2019 - 23:37

Nga tërmeti i cili tronditi vendin ditën e sotme ka mbetur i lënduar edhe një turist i huaj.

Postuar: 21/09/2019 - 23:22

Eksperti Rrapo Ormëni ka qenë në studion e News24 për të folur për tërmetet që goditën sot vendin

Postuar: 21/09/2019 - 23:11

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës Belinda Balluku shprehet se nga lëkundjet e forta të

Postuar: 21/09/2019 - 23:04

Qytetarët e Tiranës, Durrësit, por edhe të qyteteve të tjera kanë përjetuar momente tmerri ditën