BREAKING NEWS

Ishte infektuar me koronavirus, humb jetën elektricisti 28-vjeçar nga Shkodra, OSHEE mesazh ngushëllimi: Virusi s’njeh moshë, aq më tepër profesion

Ishte infektuar me koronavirus, humb jetën elektricisti 28-vjeçar
x

Aktualitet

Ja sa raste të reja regjistrohen me koronavirus në Gjirokastër 24 orët e fundit, preken nga Covid edhe familjarët e pedagoges

Ja sa raste të reja regjistrohen me koronavirus në Gjirokastër 24

4 raste të reja me Covid në Gjirokastër. Mësohet se kanë rezultuar pozitivë me koronavirus edhe familjarët e pedagoges së Universitetit “Eqrem Cabej”, e cila u infektua tre ditë më parë.

Vec bashkëshortit të saj, janë prekur nga Covid edhe dy fëmijët dhe nipi. Gjendja e tyre shëndetësore paraqitet e qëndrueshme.

Ata janë karantinuar brenda banesës, si dhe monitorohen nga policia për të mos lëvizur jashtë. Ndërkohë nesër pritet të dalin edhe tamponët për raste të tjera të dyshuara në Gjirokastër.