BREAKING NEWS

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu nxjerr për herë të parë EMRAT: Do ketë prurje të reja!

Kush do jenë ministrat e ardhshëm të Ramës? Kreshnik Spahiu
x

Aktualitet

“Jam kurioz tek cila parti do më çojnë ata të LSI”/ Artan Hoxha ‘shtang’ Blendi Fevziun, tregon çfarë i bëri përshtypje në listën e PS: Unë aty nuk kisha ID, as numër telefoni!

“Jam kurioz tek cila parti do më çojnë ata të

Gazetari Artan Hoxha ka folur mbrëmjen e djeshme për denoncimet e PD për listën me emrat dhe të dhënat e qytetarëve të Tiranës.

Ai tha se është kurioz se tek kush parti do ta çonte LSI.

Pjesë nga intervista në Opinion

Hoxha: Tek lista e PS unë isha me Partinë Demokratike. E sigurt është që po të dalë lista e PD, unë do të jem me PS. Jam kurioz që tek LSI, tek cila parti do më çojnë?

Blendi Fëvziu: (Qesh), e vetmja gjë që duhet te çekosh është se pala tjetër e di që je me partinë tjetër, ti je në rregull

Hoxha: Unë aty nuk kisha as numër ID, as numër telefoni, sepse mi marrin shpesh telefonat dhe jam pa telefon

Fevziu: Uu, po ti i ke në Prokurori