BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

“Jam me 4 shokë dhe s’na mban dot vetë”, dalin të tjera përgjime nga dosja e prostitucionit në Rrogozhinë, vajza: Ju mbaj të gjithëve tek e tek. Ja mora 20 mijë lekëshin Lulit

“Jam me 4 shokë dhe s’na mban dot vetë”, dalin

Zbardhen të tjera përgjime nga dosja e grupit të prostitucionit në Rrogozhinë. Komunikimet janë mes vajzave që ushtronin prostitucion, por edhe personave të tjerë

"Do dal njëherë andej"
"Do dalësh andej?"
"E pra të dal anej, po pres tu nuk po dal".

Në një tjetër përgjim dëgjohet:

"Dëgjo këtu mua, merre numrin e Ruzhdiut se mu nuk më hynë"
"Çfarë?"
"Po iki një çike Kadria të marrë Anxhelën"
"Po një çikë numrin e Ruzhdies nuk ma ke shkruaj ti mua?"
"Aty e ke mi, Ruzhdiu taksi".

Në përgjimet e prokurorisë një nga vajzat thotë: "Ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit". Ndërsa numri i pa identifikuar i përgjigjet: "Mirë, kur të vish në mal të Robit me merr në telefon".

Në një rast tjetër një klient i çon sms një prej vajzave të përfshira në këtë skemë prostitucioni. “Na gjej na një shoqe se jam me 4 shokë”. Ajo ia kthen “S’ka gjë se i mbaj unë të gjithë tek e tek”.