BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Aktualitet

“Jam skandalizuar”/ Jonida Shehu ia thotë në sy Manastirliut: Një i afërmi im bënte gati lekët sa herë shkonte në spital!

“Jam skandalizuar”/ Jonida Shehu ia thotë në sy

Gazetarja dhe moderatorja e njohur  Jonida Shehu ka deklaruar se një familjar dhe i njohuri i saj sa herë që shkon në spitale i bën paratë pesë mijë lekësha e dy mijë lekësha, në mënyrë që të japin rushfet.

E pranishëm në “Opinion”, përballë ministres Ogerta Manastirliu, Shehu tha se është shokuar nga kjo gjë.

“Unë kam raste konkrete, një i njohuri, i afërmi im…jam skandalizuar. Më thoshte se sa herë që nisej për në spital, i bënte paratë pesë mishe e dy mishe, që t’i kishte gati për tu dhënë atyre. Se më tha ‘nuk futem dot aty po su dhashë lekë dhe rojeve e pastrueseve,”- tha Shehu.