BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Aktualitet

“Janë marrë të gjitha masat”, ministrja Manastiriu publikon fotot dhe zbulon vendimin më të ri në kuadër të luftës kundër COVID-19

“Janë marrë të gjitha masat”, ministrja Manastiriu

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” janë marrë të gjitha masat për t’u kujdesur për nënat e prekur nga Covid-19. Ministrja thekson se në këtë spital është një pavion i posaçëm për gratë me Covid.

“Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” janë marrë të gjitha masat në pavionin e veçantë Covid për nënat e prekura nga covid19 që mund të sjellin në jetë fëmijët në këtë periudhë epidemie. Për fat të mirë pjesa më e madhe e grave shtatzëna të prekura nga virusi i rrezikshëm, janë shëruar, por për çdo rast, stafet tona janë në gatishmëri”, shkruan Manastirliu.