BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Aktualitet

Java nis me reshje në të gjithë vendin, ja si do të jenë temperaturat sot dhe në ditët në vazhdim

Java nis me reshje në të gjithë vendin, ja si do të

Dita e hënë do të karakterizohet nga mot me reshje të dobëta shiu në të gjithë territorin e vendit tonë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale pritet të shënohen në vendet e ulëta me 27°C, ndërsa ato minimale në vendet malore 10°C.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 16 / 26°C

në vendet e ulëta: 15 / 27°C

në vendet malore: 10 / 21°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare, ndërsa në bregdet deri e fortë.

Java nis me reshje në të gjithë vendin, ja si do të