Aktualitet

“Jazek iu qoftë”, Artan Hoxha del me reagimin e papritur pas deklaratës së kryeministrit Rama dhe plas 'bombën' e radhës: I prishët terezinë të madhit!

“Jazek iu qoftë”, Artan Hoxha del me reagimin e papritur pas

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale në lidhje me deklaratën e kryeministrit Rama se të përfshirët në përgjimet e antimafias italiane kishin hapur një dyqan rrobash në Tiranë dhe media e transformoi dhe ambalazhoi lajmin sipas interesave të veta.

“Mafioze idiote!!!

Kurseni për te mos paguar 20% dhe hapni vetem nje dyqan te “vockel” rrobash. Nderkohe paguani nje hale me pare per te blere gjithe median qe i prish terezine të madhit...

Jazek u qofte...”, shkruan Hoxha me ironi.

Më të lexuarat