BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

"Je mi dhe lepur që fshihesh gjirizeve", nuk përmbahet Dritan Zagani: Më fal pak o Artan Hoxha...

"Je mi dhe lepur që fshihesh gjirizeve", nuk përmbahet

Ish-oficeri Dritan Zagani i është përgjigjur akuzave të gazetarit investigativ Artan Hoxha se është kapur me prova duke shitur informacione tek Guardia.

Ai e akuzoi si mashtrues dhe të gjitha informacionet që ka nxjerrë për të, Zagani shprehet se Hoxha i ka të gjitha trillime të veta.

Pas këtyre deklaratave, Hoxha e ka quajtur Zaganin mi dhe lepur që fshihet gjirizeve.

Por Zagani shkruan se ia ka deklaruar të gjitha informacionet personale, banesën, vendin dhe numrin e telefonit.

“E pike e zeze, i thua tjetrit jetoj e banoj ketu ne x vend, i thua kjo eshte adresa ime e ky eshte nr i tel tim, dhe perseri te quan mi e lupur qe fshihesh gjirizeve.

Me fal pak o Artan por ti bash na hash M...n.

Keshtu ne dialekt se akoma se kam mësuar mire shqipen”, shkruan Zagani.