BREAKING NEWS

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga avioni dhe zbulon lëvizjen e tij të radhës

I menduar dhe me kokën nga dritarja, kryeministri Rama poston foton nga
x

Aktualitet

“Je sekser”, plas keq në studio mes inxhinierit dhe Spartak Ngjelës

“Je sekser”, plas keq në studio mes inxhinierit dhe Spartak

Inxhinieri Arben Meçe ka shpërthyer me akuza ndaj Spartak Ngjelës. I ftuar në emisionin "360 gradë", Meçe e akuzoi Ngjelën si sekser i sistemit të drejtësisë.

Debati:

Arben Meçe: Ti ke dalë në ekran dhe mbjell atë që nuk është e qenë. Nuk ka kriminalitet në ndërtim zotëri dhe ka një të vërtetë të mëdha, po lejet e ndërtimit kanë korrupsion. Por mos ngatërrojmë korrupsionin në leje ndërtimi, sic është edhe tek ju.  Ne kemi gjithë sistemin e drejtësisë pjesë e tij je ti...

Spartak Ngjela: Unë jam avokat

Arben Meçe: Pjesë e tij je, sekser je dhe ti. Si më akuzon mua si kriminel