BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit të negociatorëve me BE-në (Emri)

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit
x
BREAKING NEWS

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin
x

Aktualitet

“Jeton këtu në Tiranë”/ Deklarata shokuese e avokatit të njohur: Flas me xhindet, më thonë më ke thyer këmbën

“Jeton këtu në Tiranë”/ Deklarata shokuese e avokatit

Avokati Zaçe Islami i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” tregoi  një histori mes një njeriu dhe një xhindi.

Ai u shpreh se kjo ngjarje i ka ndodhur një personi në Tiranë, ku xhindi nuk e linte të jetonte normalisht.

“XY që e njoh unë dhe jeton këtu në Tiranë e akuzon ajo një grua me gjithë fëmijë në dorë i thotë më ke thyer këmbën e djalit, i merrte shpirtin nuk e linte të hante bukë, i merrte cigaren. Janë gjendje, janë ekzistuese. Në bazë të librit hyjnor Kuranit të madhërishëm lexojeni se e ka përcaktuar qartë, engjëjt janë nga drita, xhindet nga zjarri dhe njeriu nga balta. Këto që u shfaqen njerëzve janë xhindet. Me ka sa dimë dhe sa është shkruar deri më sot ne jemi i vetmi planet i banuar nga njerëz”, tha ai.