BREAKING NEWS

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës nxjerr prapaskenat dhe ultimatumin e prerë të ndërkombëtarëve: Kufiri i patolerueshëm i vendosur me zë të lartë është…

Sot afati i fundit për Reformën Zgjedhore, Zëri i Amerikës
x

Aktualitet

Jetonte me nënën pas divorcit, 62-vjeçari i jep fund jetës (EMRI)

Jetonte me nënën pas divorcit, 62-vjeçari i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Berat. Një person dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelumuar me fotoksinë.

Bëhet fjalë për një 62-vjeçar me emrin Azbi Shehu, i cili është gjetur në gjendje tepër të  rëndë nga nëna e tij. 62-vjeçari i ndjerë, ishte i divorcuar dhe jetonte me nënën e tij në fshatin Pëllumbas, ish komuna Lumas.