Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Jetonte me nënën pas divorcit, 62-vjeçari i jep fund jetës (EMRI)

Postuar: 02/12/2019 - 23:38

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Berat. Një person dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelumuar me fotoksinë.

Bëhet fjalë për një 62-vjeçar me emrin Azbi Shehu, i cili është gjetur në gjendje tepër të  rëndë nga nëna e tij. 62-vjeçari i ndjerë, ishte i divorcuar dhe jetonte me nënën e tij në fshatin Pëllumbas, ish komuna Lumas.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 14:30

Shefi i seksionit të rendit pranë komisariatit të Rinasit Altin Zekaj, që u arrestua për vjedhjen e ndihmave të tërmetit është lënë i lirë.

Postuar: 13/12/2019 - 13:53

Administrata e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve u certifikua për Planifikimin Strategjik nën meto

Postuar: 13/12/2019 - 13:53

Krahas Dardhës, fshatit turistik në Korçë, dimri ka mbërritur edhe në Theth.

Postuar: 13/12/2019 - 13:40

Një grup përfaqësues i magjistratëve shqiptarë i kanë shprehur shqetësimin përfaqësuesve më të la