BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Aktualitet

“Jo more nuk është debat ky, shumë banale!”/ Zyrtari i lartë shqiptar largohet papritur nga emisioni, shihni reagimin e të ftuarve të tjerë (VIDEO)

“Jo more nuk është debat ky, shumë banale!”/ Zyrtari

Kryetari i Komisionit Parlamentar për punët e Jashtme, Haki Abazi ka bërë një veprim të papritur teksa ishte i ftuar në një studio televizive për të diskutuar mbi raportet e qeverisë së Albin Kurtit me aleatët.

Teksa po diskutonin lidhur me investimin për gazsjellësin, Abazi nuk ka duruar dot dhe ka vendosur që të largohet nga emisioni, duke pretenduar se debati ishte banal për të. Edhe pse për asnjë moment askush nuk ofendoi askënd.

“Jo more nuk është debat ky, shumë banale!,”-tha ai teksa ikte nga studioja. Ndërkohë që veprimi i tij la pa fjalë të gjithë të tjerët.

Më të lexuarat