BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

“Ju lutem shumë sqaroheni mirë këtë lajm”, Artan Hoxha nxjerr foton: Nuk na mban më zemra gjëma si këto…

“Ju lutem shumë sqaroheni mirë këtë lajm”, Artan

Sali Berisha nuk do të jetë anëtar i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike në Parlamentin e Shqipërisë. Ky ishte vendimi që njoftoi mbrëmjen e djeshme kryedemokrati Lulzim Basha, i cili shtoi se ky vendim do të jetë deri në zbardhjen e plotë të çështjes së Berishës me Departamentin Amerikan të Shtetit.

Lidhur me këto zhvillime të papritura të shumta kanë qenë reagimet. Gazetari Artan Hoxha ka komentuar një lajm nga mediat e cila njofton me titra se S.B 81-vjeç bie nga shkallët dhe humb jetën. Hoxha me ironi ka kujtuar për Sali Berishën dhe shkruan se lajmi duhet të sqarohet se nuk i mban zemra të tilla gjëma.

REAGIMI I PLOTË

Larg qofte….

Jepeni mire lajmin se na moret me qafe…

Ç’eshte ky S.B. 81 vjeç, qe bie nga shkallet dhe humb jeten?!!!!

Ju lutemi shume sqaroheni mire lajmin, se nuk na mban me zemra gjema si keto te diteve te fundit…

“Ju lutem shumë sqaroheni mirë këtë lajm”, Artan