Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Këta janë 24 drejtorët e rinj të burgjeve

Postuar: 12/01/2018 - 12:16

Ministria e Drejtësisë ka publikuar emrat e 24 drejtuesve të rinj të Burgjeve në të gjithë vendin. Drejtorët e rinj janë fituesit e konkursit të bërë për drejtuesit e institucioneve të vuajtjes së dënimit.

Në burgun e Fushë-Krujës emërohet Agron Hysi

Në burgun e Sarandës emërohet Nasip Hoxha

Në burgun e Vlorës emërohet Ilir Aliaj

Në burgun e Tepelenës emërohet Redi Rama

Në burgun e Shkodrës emërohet Gëzim Selimi

Në burgun e Rrogozhinës emërohet Ibrahim Bejo

Në burgun e Peqinit emërohet Emin Shpata

Në burgun e Lushnjes emërohet Judmir Shurdhi

Në burgun e Tropojës emërohet Flutura Vatoci

Në burgun e Kukësit emërohet Seit Vucaj

Në burgun e Korçës emërohet Novruz Hoxha

Në burgun e Lezhës emërohet Shaban Hysa

Në burgun e Fierit emërohet Arjan Hasani

Në burgun e Elbasanit emërohet Andis Salla

Në burgun e Burrelit emërohet Fatjon Kurti

Në burgun e Beratit emërohet Hikmet Këlliçi

Në burgun e Krujës emërohet Abaz Lleshi

Në burgun e Durrësit emërohet Qazim Hoxha

Në burgun e grave të Ali Demit në Tiranës emërohet Elona Demollari

Në burgun e Jordan Misjas në Tiranë emërohet Maksim Hamiti

Në burgun e Mine Pezës në Tiranë emërohet Mit’hat Shimaj

Në burgun e Kavajës emërohet Njazi Deliu

Në burgun e Vaqarrit emërohet Petrit Myslymi

Në spitalin e burgjeve emërohet Apostol 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 9

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/03/2018 - 22:28

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka komentuar abuzimet me tjetërsimin e pronave në bregdet duke i kthyer përgjigje dhe akuzave të opozitës se po hetohen vetëm qytetet e drejtuara nga e djathta.

Postuar: 19/03/2018 - 21:42

Përveç Greqisë dhe Italisë së shpejti do të ketë një marrëveshje edhe me Kanadanë për çështjen e pensioneve. Këtë gjë e bëri të ditur drejtori i ISSH, Astrit Hado.

Postuar: 19/03/2018 - 21:33

Në më pak se një muaj nga prezantimi i kryeministrit Edi Rama, në 15 gjimnaze të Tiranës ka nisur të zbatohet projekti, oficerët e sigurisë në shkolla.

Postuar: 19/03/2018 - 21:00

Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg 39 shqiptarët e arrestuar si pjesë e operacionit të koduar “One If - By Land”, që goditi një rrjet që favorizonte emigrimi

Postuar: 19/03/2018 - 19:05

Jemi në gadishmëri të plotë për menaxhimin e situatës dhe bëjmë thirrje të gjithë aktorëve qendror e vendor, si edhe të gjithë komunitetit në Shkodër të bashkëpunojnë për të për

Postuar: 19/03/2018 - 18:43

Forcat e Armatosura gjatë ditës së sotme kanë evakuar 34 familje.

Postuar: 19/03/2018 - 18:21

Hapësirat e zëna nga automjetet e braktisura apo prej atyre që kanë dalë në shitje, shumë shpejt do t’i rikthehen qytetarëve.