BREAKING NEWS

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i Lulzim Bashës me ambasadorët e SHBA, BE dhe Britanisë

Përfundon takimi 1 orësh ‘kokë më kokë’ i
x

Aktualitet

“Ka dhënë shumë efekt”, mjeku Kalo njofton lëvizjen shumë të rëndësishme që shton shpresat për të infektuarit me Covid-19

“Ka dhënë shumë efekt”, mjeku Kalo njofton

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka thënë mbrëmjen e sotme se Ambasadori i Shqipërisë në Japoni po përpiqet të sjellë në vendin tonë aviganin, një preparat që përdoret për kurimin e covid-19.

“Ambasadori jonë në Japoni po përpiqet të sjellë në Shqipëri aviganin. Është një preparat që ka dhënë shumë efekt dhe ne duam ta përdorim në Shqipëri”, u shpreh Kalo në një intevistë për Eni Vasilin.

Më të lexuarat