BREAKING NEWS

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë / Zbardhet lëvizja urgjente e SPAK

Video e kryebashkiakut të Bulqizës duke pirë kokainë /
x

Aktualitet

“Ka nevojë për ndihmë”, gazetarja kapet me deputeten e Kuvendit dhe bën apelin e fortë (Foto)

“Ka nevojë për ndihmë”, gazetarja kapet me deputeten
Ditën e sotme deputetja Aurora Mara ka bërë një status në rrjetet sociale ku shkruan mbi mbylljen e sesionit parlamentar.
 
Ajo që bie në sy është mënyra se si Mara i ka shkruar shumicën e fjalëve me gabime drejtshkrimore gjë që ka tërhequr vëmendjen e gazetares Esiona Konomi.
Në një status në profilin e saj në Facebook, Konomi shkruan se deputetja ka nevojë për ndihmë, duke ripostuar kështu statusin e deputetes Mara dhe duke i rrethuar fjaët që ka shkruar gabim.