BREAKING NEWS

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin Patric HO që i hapi ekspozitë dhe pazaret Duçka-McGonigal me biznesmenin e goditur nga SHBA

Ja dosja e re që rrezikon Edi Ramën, marrëdhënia me kinezin
x
BREAKING NEWS

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për tradhtinë ndaj Kosovës dhe lojërat me serbët, lëvizja kundër Albin Kurtit e dyshimtë, kërkojnë mbështetje për kryeministrin kosovar

“Senatorët” e PS i dalin kundër Edi Ramës për
x
BREAKING NEWS

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur KFOR në Veri të Kosovës dhe për të nxjerrë jashtë loje shtetin kosovar, skenar për ndërrimin e territoreve

Ja prapaskenat që po luan Edi Rama me qarqet serbe për të futur
x
BREAKING NEWS

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për të fundosur Shkëlzenin, ja informacionet “përvëluese”  që ka për djalin e Berishës që e implikojnë në aferën e “Gërdecit”, nga takimi në zyrë me një mafioz, tek gabimi i madh që i kushtoi jetën Kosta Treb...

Një dëshmitar i ri mund të zbarkojë në SPAK për
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër ministër, ja pse Sali Berisha sulmon Prokurorinë e Posaçme dhe kush është politikani që pritet të zëvendësojë Edi Ramën në krye të PS

“Bomba” e Spartak Brahos: SPAK do fundosë një tjetër
x
BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x

Aktualitet

"Ka të dhëna të plota për sulmin ndaj Top Channel"/ Idajet Beqiri zbardh zhvillimet e fundit: Akt dramatik. Aty mund të merreshin edhe jetë të tjera njerëzish të pafajshëm

"Ka të dhëna të plota për sulmin ndaj Top

Avokati Idajet Beqiri u shpreh se goditja e kriminelit ishte me qëllim të vriste sa më shumë të pafajshëm, pasi janë qëlluar xhamat e faqes ballore të godinës së TopChannel.

“Jam i bindur se kjo ngjarje do të zbardhet shumë shpejt, pasi ka të dhëna të plota. Nga goditja duket se pozicioni majtas goditës dhe aty është vendroja e dytë, pasi vendroja i parë ndodhet në të djathtë pranë portës kryesore. Në këtë drejtim ka vend për t’u thëlluar në hetim. Për të kuptuar këndin e goditjes së kriminelëve dhe synimin e tyre për të goditur. Pasi nga mënyra si është bërë organizimi dhe numri i të shtënave të evidentuara, që janë në xhamin kryesor të medias, tregon se aty mund të merreshin edhe jetë të tjera njerëzish të pafajshëm. Goditja është dramatike dhe një akt tragjik, që duhet të shkundi Policinë e shtetit”,u shpreh Beqiri në një lidhje live për DritareTV.