BREAKING NEWS

“Kjo është mrekulli”/ Tre orë kontroll me radarë në aksin Sauk-Teg, policia përballet me atë që nuk pritej (VIDEO)

“Kjo është mrekulli”/ Tre orë kontroll me radarë
x

Aktualitet

Kadastra e Vlorës ende nuk gjen qetësi, Bilbil Aliaj jep dorëheqjen nga posti i kryetarit

Kadastra e Vlorës ende nuk gjen qetësi, Bilbil Aliaj jep

Kreu i Kadastrës së Vlorës Bilbil Aliaj është larguar nga posti i tij. Aliaj u emërua në detyrë në 4 shkurt të këtij viti dhe e mbajti detyrën për rreth 4 muaj.

Arsyet e dorëheqjen ende nuk janë bërë me dije. Aliaj mori përsipër të drejtojë Kadastrën pas 3 dorëheqjesh të mëparshme të krerëve të këtij institucioni brenda pak muajve.