BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x
BREAKING NEWS

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me Shqipërinë”, Spartak Ngjela zbulon arsyen dhe plas deklaratën e fortë: A do e lejojë Rama këtë?

“Erdogan e do me çdo kusht miqësinë me
x
BREAKING NEWS

“Erdogan nuk është hajvan”, Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat e vizitës së presidentit turk dhe bën deklaratën e papritur

“Erdogan nuk është hajvan”, Spartak Ngjela nxjerr
x

Aktualitet

Kalçeto, pishinë, bilardo dhe lokal, dalin pamjet nga vila luksoze e biznesmenit që ra pre e grabitjes dhe i prenë gishtin gjatë torturave (VIDEO)

Kalçeto, pishinë, bilardo dhe lokal, dalin pamjet nga vila luksoze e

Biznesmeni Nazmi Çungi ra prej e grabitjes në vilën e tij në Nikël të Fushë-Krujës. 10 persona të maskuar dhe të armatosur e dhunuan dhe i mbajtën peng familjarët. Pas 3 orësh terror ata u larguan duke marrë me vete flori dhe rreth 100 mijë euro.

Në pamjet e mëposhtme paraqitet vila luksoze e biznesmenit që ra pre e grabitjes.

Në video duke godina ndërsa në pjesë e përparme të saj ka pishinë, kalçeto, bilardo dhe parkim automjetesh ku ndodhen të parkuara dy makina.

Në pronësi të familjes Çangu është edhe një bar kafe me të njëjtin emër, e cila ndodhet brenda murit rrethues të banesës.

Grabitësit kanë lidhur pronarin e banesës Nazmi Çangu dhe i kanë prerë gishtin deri sa ai ka rënë pa ndjenja. Më pas me anë të një kaçavide kanë hapur kasafortën.