BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Aktualitet

“Kam besim se deri atë ditë ka kohë”/ COVID-19 i mori jetën gazetarit të njohur shqiptar, zbardhet mesazhi i fundit që ai i dërgoi kolegut të tij: Po avancon për mirë!

“Kam besim se deri atë ditë ka kohë”/ COVID-19 i mori

Gazetari Artjan Tepelena që ndërroi jetë sot nga COVID-19 pavarësisht se ishte i shtruar në spital e kishte me bindjen tek realizimi i emisionit të tij televiziv.

Mediat kanë zbardhur mesazhin e fundit që gazetari i ka dërguar kolegut të tij Dashnor Kaloçit, me të cilin kishte në plan të bënte një emision, por që COVID-19 i prishi të gjitha planet.

Ndonëse ishte i shtruar në spitalin Infektiv, Tepelena i shkruante kolegut të tij me optimizëm se do i bënte ballë kësaj sëmundje, madje do të arrinin në kohë edhe për emisionin e parë.

“Dasho cdo dite avancon per mire. Po dhe pavioni qenka ketu brenda por me vehte.. Per ceshtje te shendeti lidhu me miren. Per emisionin e pare dhe po te mos jem do te bej gati dicka me ty. Kam besim se deri ate dite ka kohe. Te perqafoj dhe lodhem kur shkruaj.”, thuhet në tekstin e mesazhit që Artjan Tepelena i ka dërguar Kaloçit.

Kujtojmë se Tepelena ndërroi jetë në moshën 58-vjeçare, pas disa ditë qëndrimi në Infektiv.