BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Aktualitet

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë

Gazetarja Klodiana Lala ka ngritur dyshimet mbi mënyrën se si po trajtohet grabitja e biznesmenit Nazmi Çangu.

Lala tha në Open se Nikla është një zonë ku nuk futet askush aq lehtë, pa u kuptuar nga vendasit e aq më tepër, dhjetë persona të armatosur.

“Grabitja ka ndodhur në një zonë që nuk mund ta kalojmë kështu pa e konsideruar fare. kemi bërë lajme për Niklën, e dimë kush strehohet aty, cilët emra rrinë. Aty merret vesh çdo gjë, dhe më duket pak e habitshme futja e dhjetë personave të grabitur në atë mënyrë. Aty dihet dhe kuptohet edhe kur shkon policia për kontrolle. Madje kur efektivët futen në banesa për të kontrolluar, i gjejnë shtëpitë xixë, as pluhur nuk gjejnë mbi tavolina. Kaq mirë i dinë. Kam dyshimet e mia,”- tha Lala.

Më të lexuarat