BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Aktualitet

"Kanë vdekur 6500 persona nga vaksina", parashikimi "bombë" i Alfred Cakos: Do zhduken këta militantët e PD-së, ja çfarë pritet kur të vijë Lulzim Basha në pushtet...

"Kanë vdekur 6500 persona nga vaksina", parashikimi

Konspiracionisti Alfred Cako nuk beson tek vaksina. Ai tha se ne Izrael kanë humbur jetën 6500 persona nga vaksina anti-covid.

Pjesë nga intervista

Olsi Bylyku: Do të ketë një virus që do të na kthejë ne në zombi? Alfred Cako: Këta në axhendën e 2030, kanë planifikuar të bëjnë shpopullimin e banorëve të botës dhe ata që do ngelen do i mikroçipojnë, kjo është arsyeja që këta thonë që të arrihet imuniteti tufës, të arrijmë të vaksinojmë 70%, 80% të popullatës, dhe këta do ikin për poshtë. Do zhduken këta militantët, se dhe kur të vijë Basha do ua bëje vaksinën. Këta të PD janë më problematikët. Në Izrael janë bërë 3 milionë e 100 mijë vaksina dhe kanë vdekur nga vaksinat, 6500 veta, të tjerë me probleme të ndryshme kardiake, alergjike etj. Ky është i gjithi një plan i Bill Gates. Ai e ka thëne që në vitin 2005, madje kam dhe një intervistë që është kapur në një takim sekret Gates me CIAN, ku shprehet se popullsia është shtuar duhet bër plani që të menaxhohet situata.