BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Aktualitet

Kanosi ish-bashkëshorten, e dhunonte fizikisht në mënyrë sistematike, gjykata merr vendimin për ish-futbollistin e njohur të Kombëtares

Kanosi ish-bashkëshorten, e dhunonte fizikisht në mënyrë

Ish-futbollisti i Kombëtares Klodian Duro u arrestua ditën e djeshme nga Policia e Tiranës për shkelje të urdhrit të mbrojtjes dhe për kanosje. 42-vjeçari sipas burimeve pranë policisë u denoncua nga ish-bashkëshortja, e cila kërkoi ndihmën e policisë që të ndërhynte.

Gjykata e Tiranës cakton masën “arrest në shtëpi” për ish-futbollistin Klodian Duro.

Mësohet se Duro ishte divorcuar me partneren dhe për shkak të mosmarrëveshjeve të shumta, teksa ajo kishte marrë një urdhër mbrojtje së fundmi.

Më të lexuarat