BREAKING NEWS

Nuk gjen qetësi toka/ Tërmeti 5.7 ballë godet një tjetër shtet, mbeten 7 persona të vdekur (Ja ku ishte epiqendra)

Nuk gjen qetësi toka/ Tërmeti 5.7 ballë godet një
x

Aktualitet

Kapet me kokainë një shqiptar, nuk do ta besoni vendin se ku e kishte fshehur drogën

Kapet me kokainë një shqiptar, nuk do ta besoni vendin se ku e kishte
Një shqiptar në Itali nuk i shpëtoi dot arrestimit edhe pse u përpoq që ta fshihte mirë lëndën narkotike.
 
28-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet publik, u ndalua në Piacenza teksa mësohet se shpërndante kokainë.
 
Zonat në të cilat kryente akivitetin ishin kryesisht Lodi Cremona e Mantova.
 
Atij iu gjet një sasi prej tre kilogram e gjysmë kokainë, si edhe 30 mijë euro.
 
Kokaina ishte fshehur në 6 bukë, ndërsa ishte ndarë në doza, gati për t’u hedhur në treg. Shqiptari u arrestua dhe u dërgua në Novate.