BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Aktualitet

Kapet në shoqërinë e 3 grabitësve, e pëson keq 31-vjeçari shqiptar, dalin detajet e fundit

Kapet në shoqërinë e 3 grabitësve, e pëson keq

Një 31- vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në Itali. Mediat italiane raportojnë se arrestimi i të riut është bërë pasi blutë kanë zbuluar se ai jetonte në zonën e qutjaur Baranzate në Itali, pa dokumenatcionin përkatës dhe i papunë.

Siç raportojnë mediat vendase, ai është kapur në shoqërinë e 3 personave të tjerë gjatë mbrëmjes së djeshme të cilët dyshohet se ishin grabitës apartamentesh.

Ata janë kapur gjatë një aksioni policor në mbrëmje, pas një denoncimi të bërë nga disa qytetarë për praninë e hajdutëvë në zonën  e lagjes Polo.

Shqiptari dhe 3 'shokët' e tij u kapën në një makinë tip 'Ford Focus'. Ata fillimisht tentuan t'ia mbathin pasi vunë re prezencën e karabinierëve por pas disa minutash ndjekje kanë rënë në prangat e policisë.