Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Aktualitet

Kapet shqiptari i shumëkërkuar në Spanjë, ishte kreu i bandës së drogës kolumbiano-shqiptare (VIDEO)

Kapet shqiptari i shumëkërkuar në Spanjë, ishte kreu i

Arrestohet në Spanjë shqiptari i shumëkërkuar për drafik droge nga amerika Latine në Europë.

Emri i tij nuk bëhet me dije, por sipas medieve të huaja, ai ishte kreu i një organizate kolumbiane-shqiptare, e dedikuar për trafikimin e drogës dhe pastrimin e parave.

Drejtësia holandeze kishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar, me akuzën e kreut të bandës së drogës.

Në videon e mëposhtme, të shpërndarë nga mediet spanjolle është bërë publik momenti kur shqiptari arrestohet në shtëpinë e tij.