BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Aktualitet

Kapriçot e shtatorit, mësoni si parashikohet moti deri në fund të muajit

Kapriçot e shtatorit, mësoni si parashikohet moti deri në fund

Fundi i muajit Shtator pritet ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme.Në ditët në vazhdim në zonat jugore-juglindore pritet të ketë rrebeshe shiu e stuhi të forta.

Ndërsa përgjatë gjithë fundjavës, pritet të ketë vranësira, duke i dhënë kështu fund temperaturave të larta.
Ndërsa përsa i përket javës në vazhdim, meteorologët thanë se pritet një rikthim i shirave, por me një përmirësim.
 
Shira më të dendura do të ketë në të gjithë vendin gjatë ditës së martë. Që nga dita e mërkurë dhe deri në fund të muajit do të ketë rikthim te kthjellimeve në territor.