BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Katër veta e përdhunuan 15-vjeçaren dhe e filmuan, shihni se çfarë ka ndodhur gjatë natës në Tiranë (Pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi)

Katër veta e përdhunuan 15-vjeçaren dhe e filmuan, shihni se

Përdhunimi i 15-vjeçares në periferi të Tiranës nga roja i shkollës ka sjellë solidarizim mbarëshoqëror. Në muret e kryeqytetit janë parë mbishkrime të ndryshme si “Mos përdhuno!”, “Ti nuk ke faj, faj ka përdhunuesi!”, “Pedofilët e kanë vendin në burg jo në shkollë”.

Kujtojmë se Abaz Dogu, 65 vjeç përdhunoi një 15-vjeçare dhe videon e aktit intim e kishte shpërndarë me tre të rinj, të cilët e shantazhonin vazhdimisht atë të kryente marrëdhënie seksuale edhe me ta.

Për një kohë të gjatë, ai shkruante në mure “Sa** K*va” derisa e reja u dorëzua dhe kreu marrëdhënie seksuale me të.

Rezultoi se i moshuari kishte punuar si roje në shkollën ku studionte e mitura.

Katër veta e përdhunuan 15-vjeçaren dhe e filmuan, shihni se

Katër veta e përdhunuan 15-vjeçaren dhe e filmuan, shihni se

Katër veta e përdhunuan 15-vjeçaren dhe e filmuan, shihni se